pbion.com

Hapni telefonin tuaj inteligjent, fillo aplikacionin e skanimit të kodit QR.

QR Kodi Generator

Gjeneron kodet QR për URL, vCards, Image, numrat e telefonit dhe shumë më tepër.

Nuk ka nevojë të shkruani sërish me telefonin tuaj të mençur. Shumë e dobishme për të kopjuar një mesazh SMS ose Whatsapp, kopjoni url-në e faqes, url imazhin ...

Si të përdorni.

1. Klikoni me të djathtën mbi një lidhje, imazh, lojtar ose tekst të zgjedhur.

2. Klikoni mbi menunë e Kodit QR.

3. Hapni telefonin tuaj inteligjent, fillo aplikacionin e skanimit të kodit QR.

Instaloni zgjerimin e Chrome

Shihni screenshot më poshtë.

QR Kodi Generator

QR Kodi Generator

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap