pbion.com

Si të shkarkoni videot private të Facebook?

Instaloni zgjerimin e Chrome

Media download helper

Shkarkimi i videove private të Facebook mund të bëhet lehtësisht duke përdorur shkarkuesin tonë në internet. Nuk ka nevojë për softuer!

Ky mjet mund të shkarkoni disa video, audio nga uebfaqja tjetër.

Vetëm ndiqni këto hapa të thjeshtë:

hap 1.

Download Facebook Video ← Hiqeni këtë në shiritin e faqeve të faqeve të preferuara

bookmark

Mos shfletoni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin poshtë kutisë së tekstit dhe pastaj ngjisni në shiritin e faqeve të faqeve.

Shihni screenshot më poshtë.

Si të shkarkoni videot private të Facebook?

hap 2.

Shko te faqja e videos private. Nuk jam i sigurt se si? ​​
☞ Kliko këtu

hap 3.

Klikoni bookmark në shiritin e faqeve të faqeve të preferuara.

Menyra te ndryshme

1. Klikoni me të djathtën në facebook video, dhe hapeni në skedën e re.

2. Në kutinë e URL-së, zëvendësoni www nga m nga URL-ja e videos në facebook.

+ Për shembull.

Nëse URL është https://www.facebook.com/xxx/videos/123654

Pasi ta zëvendësoni 'www' nga 'm', do të duket diçka e ngjashme https://m.facebook.com/xxx/videos/123654/ dhe shtyp Enter.

3. shtyp CTRL+U ose +Option+U (Nëse përdorni Mac OS X) për të parë burimin e faqes.

4. shtyp CTRL+A ose +A për të zgjedhur të gjitha dhe CTRL+C ose +C për të kopjuar burimin e faqes.

5. shtyp CTRL+V ose +V për të ngjitur burimin e faqes nën kutinë e tekstit dhe klikoni mbi "Shkarko".

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap