pbion.com

Gjeni ID-në tuaj në Facebook

Për të gjetur ID-në tuaj personale të Facebook-ut, futni URL-në tuaj personale të Facebook në vijim:

Cili është URL-ja ime personale e profilit?

URL-ja e profilit tënd personal të Facebook-ut është URL-ja që merr kur të klikosh mbi emrin tënd në pjesën e sipërme të majtë të faqes kryesore të Facebook-ut. Duhet të duket diçka e tillë:

  • https://www.facebook.com/AlburtKeethan
  • https://m.facebook.com/alburt.keethan
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=987564123

Profili juaj personal nuk duket aspak si këto shembuj:

  • https://www.facebook.com
  • Alburt Keethan

Ende duke luftuar?

Nëse jeni futur në Facebook në shfletuesin tuaj aktual, duhet të jeni në gjendje të klikoni këtë link , dhe do t'ju përcjellim në faqen tuaj të profilit. Pastaj, kopjoni URL-në nga shiriti i adresave të shfletuesit dhe kthehuni këtu për të provuar përsëri.

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap