pbion.com

Si te shkarkoni videot e Facebook

Instaloni zgjerimin e Chrome Media download helper

Udhëzues i thjeshtë në Si të shkarkoni videot e facebook në internet dhe t'i ruani në kompjuterin ose pajisjen tuaj në vetëm 3 hapa ...

hap 1

Në ushqimin tënd në Facebook ose në afatin kohor Klikim i djathtë në çdo video pastaj Kopjo URL-në e videos në kohën e tanishme . Shihni screenshot më poshtë.

Si te shkarkoni videot e Facebook hap 1

hap 2

Shko tek FBion.com. Pastaj ngjisni URL dhe Kliko Shkarko , si pamjen ekrani më poshtë.

Si te shkarkoni videot e Facebook hap 2

hap 3

Klikoni në Shkarko videon në kualitetin e HD (nëse është e disponueshme) ose Shkarko videon në cilësinë SD për të filluar shkarkimin e videos. Nëse video fillon duke luajtur në vend të shkarkimit, pastaj Klikim i djathtë lidhja dhe Ruaj lidhjen si ... për të shkarkuar videon.

Si te shkarkoni videot e Facebook hap 3

Si të shkarkoni facebook video, facebook downloader tutorial, kap facebook online, free facebook video downloader.

Filloni Shkarko Facebook Video

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap