Shkarkoni Imazhin e Thumbnail Video në YouTube

❤ Shkarkoni të gjitha imazhet e miniaturave të çdo Video në YouTube me këtë mjet të thjeshtë.

Për të marrë tablonë e videos së çdo Video në YouTube, futni URL-në e rregullt të videos në kutinë e tekstit më poshtë.

⚠ URL juaj duhet të duket si kjo:
https://www.youtube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

Kjo faqe ju lejon të shkarkoni miniatura të çdo videoje në YouTube duke hyrë në URL-në e videos.

☀ Thumbnail Grabber mbështet shkarkimin e figurave nga Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, DailyMotion, Vimeo, Tumblr, Imgur, Liveleak, TED, Mashable, 9gag, Break, Soundcloud, Flickr, ESPN, IMDB, Buzzfeed, Okru, Metacafe, WorldStarHipHop dhe me shume. ☁

Pse të zgjidhni këtë mjet elegant?

 1. Të shpejtë dhe të lirë jo të zemëruar
 2. Shumë mjete shtesë
 3. Përvojë e optimizuar e përdoruesit
 4. Dizajn modern
 5. Mbështetni shumicën e faqeve të internetit
 6. Shumë gjuhë
i fundit

❝Lista e fotove ruhet vetëm në pajisjen tuaj❞

Trego Historinë
♻ Histori e qartë
Shih Sugjerimet

Klikoni në butonin Suggestions për të gjetur ide të mira.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D.

Nëse përdorni Mac OS X

shtyp Shift++D

Nxjerr posterin në Youtube

Merrni të gjitha figurat e videove në YouTube me një klik.

Merrni Thumbnail 2.0 ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të reklamave.

❝Ky skenar mund të nxjerrë posterin me video nga çdo faqe në internet.❞

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Si të përdorni gjeneratorin e figurave të figurave të vogla në YouTube

1
hap 1 : Vendosni URL-në në YouTube
Kopjo dhe ngjit URL-në e videos në YouTube në fushën e dhënë.
2
hap 2 : Kliko ❝Merrni Thumbin e YouTube❞
Për të Paraprakisht dhe Shkarkuar imazhin e figurës në YouTube, klikoni në butonin Portokalli
3
hap 3 : Merrni Imazhin e Thumbnail Video në YouTube
Shkarkoni imazhin e figurave nga YouTube në cilësi dhe madhësi të shumëfishtë

Shkarkues i Shkurtër i YouTube për Shkarkuesin

Paraprakisht Para Shkarkimit
Ndërsa klikoni në butonin Submit pasi të keni ngjitur URL-në e videos, ofrohet një pamje e parë e të gjitha imazheve të tablove. Ju mund të kontrolloni madhësinë e figurës së figurës dhe të klikoni në butonin Shkarkim për të ruajtur Thumbnails përkatëse të YouTube Video në pajisjen tuaj.
Zgjidhni madhësinë tuaj më të mirë të figurës
Merrni Imazhin e Thumbnail Video në YouTube në madhësi të ndryshme sipas zgjedhjes tuaj. Kur mund të klikoni në butonin Ekstrakt, ofrohet imazhi i pamjes paraprake në madhësi të shumëfishtë. Ju mund të zgjidhni madhësinë e figurës mes 480x360, 120x90, 320x180, 1280x720 dhe ta shkarkoni.
Mbështetni të gjitha platformat e preferuara
Ekstraktori i Imazheve me Thumbnail në YouTube është shërbim në internet që ju lejon të shikoni paraprakisht dhe të shkarkoni imazhe të figurave nga video YouTube në HD. Ju mund të Merrni imazhin e Thumbnail nga YouTube në cilindo prej platformave tuaja të preferuara si pajisjen Windows, Linux OS, makinerinë Mac, Android ose iPhone.
Falas me Kufizime Zero
Totallyshtë shërbim online falas për të ruajtur imazhin e Thumbnail në YouTube. Thjesht duhet të futni lidhjen dhe të merrni imazhin e figurës së YouTube Video brenda disa minutash. Për më tepër, shërbimi është i lirë nga çdo kufizim gjithashtu. Shtë një aplikacion plotësisht i bazuar në shfletues dhe mund të arrihet nga çdo platformë ose pajisje.
Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni Pyetjet dhe Përgjigjet tuaja Këtu - Si të Shkarkoni Thumbnails të YouTube Video?

+ Cila është tabloja?
+ A mund t'i nxjerr të gjitha figurat e vogla të videove në YouTube nga videoja ime në rezolucion të lartë?
+ Sizefarë madhësie është një figurë në YouTube?
+ Cili është qëllimi i Grabber ose Gjenerator i Thumbnail YouTube?
+ Cilat janë opsionet e madhësisë për të shkarkuar ose krijuar ekran me porosi të spërkatjes së videove?
+ Cila është madhësia e figurës në YouTube 2019?
+ Si mund të marr një fotografi nga një video?
+ Si e gjeni figurën e figurave në YouTube?
+ Sa është madhësia e fotografisë së kopertinës në YouTube?
+ Si ta marr kodin e ngulitur për një figurë në YouTube?
+ Si ta kopjoj një imazh nga Youtube?
+ Isfarë është një URL e vlefshme e Youtube?
+ Si të bëni shkarkimin e figurës 1080p?
+ A është e sigurt të përdorësh këtë shërbim të shkarkimit të tablove në YouTube?
Mjete të dobishme
Shtoni butonin e luajtjes në imazh në internet
Pritet së shpejti
Merrni YouTube Screenshot Video Online
Pritet së shpejti
Merrni një pamje nga pozicioni personal
Pritet së shpejti
Ruani titrat e videove në Youtube
Pritet së shpejti
Menaxher i pajtimeve në YouTube
Pritet së shpejti
Ndryshuesi i ngjyrave për YouTube
Pritet së shpejti
Kontrollet për Youtube
Pritet së shpejti
Fshih komentet në YouTube
Pritet së shpejti
Modaliteti i Radio për YouTube
Pritet së shpejti
Ekuatori dhe përforcuesi për YouTube
Pritet së shpejti
Këngët më të reja më të reja
Pritet së shpejti

Si tabloja me porosi e YouTube ju ndihmon të merrni më shumë shikime

Po kërkoni fotografitë më të mira në YouTube? Dëshironi të gjeni frymëzim për të krijuar modelet e tua të personalizuara? Ju jeni në vendin e duhur!

Krijimi i figurave të personalizuara nuk është vetëm një mënyrë e shkëlqyeshme për të ngritur markën tuaj në tërësi, por është gjithashtu një mënyrë për të ndikuar tek shikuesit që të zgjedhin videon tuaj nga të gjitha opsionet e mundshme. Jo, një tabletë me porosi nuk do ta bëjë përmbajtjen tuaj më të mirë se sa është, kështu që është e rëndësishme të përqendroheni në krijimin e përmbajtjes cilësore - por tabloja do të ndihmojë që përmbajtja juaj të mrekullueshme të vihet re!

Krijimi i gjurmëve të shkëlqyera për videot në YouTube

Siç u përmend më lart, ju dëshironi që fotografitë e mia të jenë të markës dhe tërheqëse. Ka disa tipare të zakonshme që kemi identifikuar në miniaturat në YouTube më poshtë.

 • Ngjyrat e markës
 • Tekst i madh
 • Objekti ose lënda e dukshme parësore
 • Fjalë minimale
 • Imazhe dinamike
 • Sfondet e personalizuara

Përveç këtyre tipareve të mësipërme, ishte gjithashtu e qartë se krijimi i prerjeve, ose imazheve të maskuara, të lëndës parësore ishte një zgjedhje e dizajnit popullor për ata që kanë kohën, paratë, stafin ose aftësinë e nevojshme për ta tërhequr atë.

Whatfarë i bën të rëndësishme YouTube Thumbnails

Dizenjimi i imazheve për YouTube është shumë më ndryshe sesa dizajni për rrjetet sociale ose krijimi i imazheve reklamuese në internet. Pse? Sepse marka juaj do të duhet të konkurrojë me dhjetëra marka të tjera.

Tabloja, deri tani, është elementi që tërheq vëmendjen më të madhe, madje pa e shikuar drejtpërdrejt.

Lajmi më i mirë është se gjithmonë mund të ktheheni në çdo video të bibliotekës suaj dhe të azhurnoni fotografitë në të ardhmen nëse fotografitë tuaja personale të YouTube nuk rezultojnë të jenë saktësisht ato që keni dashur.

Markat shtesë me Thumbnails të Thjeshtë

Jo të gjitha markat nuk dalin nga rruga e tyre për t'u bërë krijues me modelin e tyre të figurave në YouTube. Në të vërtetë, shumica e kanaleve nuk bënë asgjë - ata madje nuk përzgjodhën një tablo tërheqëse.

Krijimi i modeleve të tua të YouTube Thumbnail

Diçka tjetër për t'u marrë parasysh është shkallëzueshmëria e modeleve tuaja. Me fjalë të tjera, a do të ndiqni një model më të përsosur që kërkon që ju thjesht të ndryshoni sfondin, tekstin dhe ngjyrat apo do të ndiqni një dizajn që do të kërkojë një ilustrues profesionist për të krijuar dizajne të reja?

Modelet NBA janë një shembull i mirë i modeleve të modeluara që janë të lehta për tu riprodhuar. Dokush me aftësi themelore të projektimit mund të krijojë lehtësisht modele të reja me përmbajtje të azhurnuar.

Si të bëni figurën tuaj në YouTube?

Në të vërtetë nuk është problem. Nëse e dini se si të përdorni Photoshop, atëherë lehtë mund të bëni tablonë virale për videot tuaja ose mund të përdorni çdo krijues në internet për krijimin e tablove në YouTube dhe shabllonin Photoshop.

Imazhi juaj për figurën e zakonshme duhet të jetë sa më i madh që të jetë e mundur, pasi imazhi do të përdoret gjithashtu si imazhi i pamjes paraprake në lojtarin e ngulitur. Keni një rezolutë prej 1280x720 (me gjerësi minimale 640 piksele). Bëni të ngarkuar në formate imazhi si JPG, GIF, BMP ose PNG.

10 mënyra për të fituar më shumë në Youtube

Ndiqni këto 10 ose më shumë pikë të thjeshta për të ndihmuar në renditjen e videove tuaja në YouTube për të marrë më shumë shikime dhe dollarë prej tyre.

⓵ Mos e humbni kohën tuaj për të ngarkuar video pa përmbajtje në lidhje me kanalin Youtube që ju posedoni.

⓶ Riemëroni videon tuaj me ju titullin, pastaj ngarkojeni atë në YouTube. Shkruani një përshkrim tërheqës të 300 fjalëve për videon tuaj dhe ngjisni titullin tuaj në përputhje të përshkrimit.

⓷ Vendosni titullin tuaj të videos ashtu siç është në etiketa. Gjithmonë përdorni emrin e kanalit tuaj si një etiketë. Ndihmon për të treguar videot tuaja të kanalit në sugjerime dhe mos harroni të shtoni etiketa përkatëse të videos, por duhet të përdorni ato në përshkrim para se t'i përdorni si etiketë. Përndryshe do të konsiderojë si spamming.

⓸ Shtoni lidhjet tuaja në lidhje me videot dhe faqet e mediave sociale në lidhje me përshkrimin. Ndani video në Twitter ose Instagram me hashtag dhe përpiquni të shtoni një prej etiketave në trend.

⓹ Gjeni një video të lidhur me ngrohtësinë tuaj duke përdorur etiketat në trend të Twitter dhe ngarkoni ato në kanalin tuaj dhe ndajeni me të njëjtën etiketë prirjeje. Duke bërë këtë ka më shumë shanse që videot e tua të shkojnë virale dhe nëse shkojnë virale, patjetër që do të fitosh gjithnjë e më shumë vetëm nga ngarkimi i videos në YouTube. Ndani gjithashtu në Blogger, Reddit, Tumblr, Pinterest, Google Plus dhe Facebook me tag.

⓺ Gjeni një video në trend nga Trendet e Google që lidhet me ngrohtësinë tuaj dhe thjesht bëni një video në të dhe ngarkojeni atë në kanalin tuaj. Në këtë mënyrë ju po bëni më shumë shanse që videoja juaj të bëhet virale sociale.

⓻ Nëse dini për marketingun e filialeve, atëherë mund t'ju ndihmojë të merrni më shumë dollarë nga kanali juaj. Zgjidhni një produkt të duhur në lidhje me kamare tuaj dhe bëni një video kapëse në të dhe ngarkojeni atë. Pasi të keni ngarkuar, ngjitni lidhjen tuaj të filialit në rreshtin e parë të përshkrimit, në mënyrë që nëse dikush bëri humor të tij / saj për të blerë produktin tuaj, atëherë ai / ajo mund të ndjekë lidhjen tuaj për ta blerë atë. Pra, bashkëpunëtorët janë vërtet një mënyrë e shkëlqyeshme për të fituar më shumë.

⓼ Përqendrohuni te cilësia dhe jo tek sasia dhe përdorni fjalë kyçe të larta të cpc-ve. Ndiqni këto këshilla të thjeshta për të rritur pamjet e kanalit tuaj që përfundimisht do t'ju ndihmojnë të fitoni gjithnjë e më shumë nga YouTube.

⓽ Vendet e primit të synuar të kenë normë të mirë të CPC dhe të gjejnë fjalë kyçe të CPP-së së lartë.

⓾ Bëni një imazh me porosi të figurës në Youtube për videon tuaj në mënyrë që njerëzit ta konsiderojnë interesante. Nëse nuk dini se si të bëni tablotë me porosi të YouTube, atëherë thjesht mund ta kopjoni atë nga ato video që janë interesante dhe të lidhura me videon tuaj. Pamja interesante tërheq gjithmonë vëmendjen e njerëzve dhe i detyron ata të shikojnë atë video. Prandaj mbajeni në mend.

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

Ruajeni imazhet e videove në video dhe vimeo të të gjitha cilësive falas. Ky aplikacion ju lejon të shkarkoni fotografi të të gjitha cilësive. Thjesht ngjitni URL-në e videoklipit në hyrjen më poshtë dhe klikoni Merrni imazhin e vogël.

Grabber më i mirë i Thumbnail në YouTube - Ruani Thumbnails të Youtube Video

Shkarkoni imazhin e imazhit të videove në YouTube falas në Full HD (1080), HD (720), SD, dhe gjithashtu në madhësi të vogël. aktualisht janë formate të mbështetura: YouTube (HD, HQ, 1080p, 4K)

Copyright © 2019

Trego mbështetjen tuaj dhe Ndani këtë faqe në internet:
Shqyrtime të përdoruesit
★★★★★
Kam përdorur këtë shërbim të shkarkuesit të miniaturave për të krijuar ekrane spërkatje për projektin tim të ardhshëm. Një kursimtar i tillë i kohës, me siguri do të më shpëtojë orë të tëra në përgjithësi dhe funksionon në mënyrë perfekte.
໒( ♥ ◡ ♥ )७
Terry C. Cramer, Dubai
Bashkëpunëtor i financave
English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap Facebook