Shkarkoni videot e Bilibili

❝Shkarkoni video nga Bilibili në cilësi më të mirë❞

➶ Zgjidhja më e mirë për të shkarkuar shfaqjet anime të Bilibili, video, manga, titra shqip, tablotë, filmstrip, etiketa, komente nga Bilibili

Bilibili.com vjen me shumë video anime dhe manga. Shumica e tifozëve të anime dëshirojnë të kërkojnë një mënyrë se si të shkarkojnë video nga Bilibili falas. Këtu do të ndajmë një mënyrë të shpejtë dhe të lirë për të shkarkuar videot e Bilibili.

Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Nicovideo.JP Facebook.com Instagram.com Twitter.com Dailymotion.com Vimeo.com Tiktok.com

Si të shkarkoni videot e Bilibili me shtesën Chrome dhe shtesën Firefox

Më pëlqen veçanërisht të shikoj video në Bilibili dhe nëse jeni favorizues i Bilibili si unë, ndiqni tutorialin tjetër për të përdorur shkarkuesit më të mirë të Bilibili për të kursyer video nga Bilibili. Shkojme!

  1. Hapni faqen në internet Bilibili.
  2. Luaj një video në Bilibili.
  3. Hapni shkarkuesin e videos Bilibili Chrome / Firefox ➥ Instaloje tani
  4. Prisni disa momente.
  5. Klikoni në cilësinë që dëshironi të shkarkoni.
  6. Në skedën e re, skedari automatikisht do të shkarkohet dhe pastaj do të ruhet në pajisjen tuaj.

URL të mbështetura

bilibili.com/video/BV{ID}

bilibili.com/video/av{ID}

bilibili.com/video/av{ID}?p={PART}

bilibili.com/bangumi/play/ss{ID}/

bilibili.com/bangumi/play/ep{ID}/

Ndrysho logun

Të gjitha ndryshimet e dukshme në këtë projekt.

Unreleased

☀ Shkarkoni video të shumta.

☀ Shkarkoni manga nga Bilibili.

☀ Shkarkoni video live.

☀ Converter.

Version 1.0.1

shtuar

☀ Shkarkoni figurën Bilibili

☀ Shkarkoni titrat Bilibili (caption i mbyllur).

☀ Shkarkoni videon Full HD 1080p nga Bilibili.

☀ Shkarkoni komentet nga Bilibili.

☀ Kopjoni etiketat e videos Bilibili.

☀ Shkarkoni dhe ruani automatikisht skedarin sipas titullit të videos dhe cilësisë së zgjedhur.

☀ Optimizuar për Android.

☀ Shumë gjuhë.

Bilibili, një platformë e transmetimit të videove të frymëzuar nga faqja video japoneze otaku Niconico. Kjo është një faqe në internet për ndarjen e videove me temën e animacionit, komike dhe lojëra. Përdoruesit mund të paraqesin, shikojnë dhe shtojnë titrat e komenteve në video.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkues video për Bilibili

Ne mund të shikojmë filma HD Bilibili sa herë që keni lidhje interneti me shpejtësi të lartë. Sidoqoftë, ndonjëherë ju duhet të shikoni video HD. Ky shkarkues i videos Bilibili HD mund t'ju ndihmojë të kurseni videot HD si cilësi MP4 HD pa humbur cilësi.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si e kurseni një video Bilibili?

+ Si të shikoni videot e bilibilit jashtë Kinës? Si ta zhbllokoni Bilibili.
+ Si të shkarkoni / ruani videot me cilësi të lartë nga Bilibili?
+ Si t'i shkarkoj videot e Bilibili në internet pa ndonjë softuer?
+ Si të shkarkoni Video Bilibili në MP3?
+ Po sikur të mos i shkarkoj videot nga bilibili.com?
+ Si të regjistrohet llogari në Bilibili?
+ Pse keni nevojë për Shkarkuesin e Bilibili Video?

Shkarkues video Bilibili mp4 - shkarkoni video Bilibili hd në internet

Bilibili Downloader - Shkarkoni video anime / film / muzikë nga Bilibili
★★★★★
★★★★★
4.4
9 vlerësuan përdoruesit
Shkarkoni videot e Bilibili
5 ★
6
4 ★
1
3 ★
2
2 ★
0
1 ★
0

Nëse keni shpresuar të shijoni videot edhe kur jeni jashtë linje, atëherë ky shkarkues falas i videos Bilibili në internet është një opsion i dobishëm. Falë procesit të shpejtë të shkarkimit ju do të keni mundësi të shkarkoni dhe shikoni videot më të fundit në lehtësinë tuaj.

Dëshmi
Shkarkimi i videove nuk ka qenë kurrë aq i lehtë sa pa regjistruar askund ku mund të rrëmbeni video Bilibili. Jam i befasuar sepse videoja ime e preferuar shkarkohet vetëm në pak minuta.
Fang Zhang
PuDongXin, Shanghai
Ju mund të shkarkoni shfaqje anime Bilibili me ndihmën e një shkarkuesi video. Këtu është zgjidhja më e mirë për ju që të shkarkoni ndonjë video Bilibili.
Rongbing Li
MinHou, Fujian
➥ Dërgoni koment
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Bilibili Downloader - Shkarkoni video anime / film / muzikë nga Bilibili 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap