Shkarkoni videot në Facebook

❝Mjet falas për të ruajtur videot dhe fotot nga Facebook.❞

➶ Shkarkoni videot, miniaturat, imazhet gif, fotot nga faqet e Facebook, grupet, tregimet, profili, komenti, kopertina.

Këtu do të ndajmë një mënyrë të shpejtë dhe të lirë për të shkarkuar videot në Facebook. Thjesht ngjisni URL-në e Facebook Video dhe klikoni butonin Shkarkim për të ruajtur videon nga Facebook.

Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Tiktok.com Instagram.com Twitter.com Dailymotion.com Vimeo.com Bilibili.com Nicovideo.JP

Si të ruani videot në Facebook

Shkarkuesi ynë falas i videove në Facebook e bën shumë të lehtë shkarkimin e videove nga Facebook me disa hapa. Ja se si të filloni:

 1. Kopjoni URL-në e videos në Facebook duke klikuar me të djathtën e videos dhe duke zgjedhur kopjen.
 2. Ngjitni lidhjen e Facebook në fushën hyrëse më lart dhe shtypni tastin Enter.
 3. Shkarkuesi ynë i videove në Facebook do të nxjerrë lidhje me video me cilësi të lartë MP4, dhe ju mund të zgjidhni të shkarkoni cilindo cilësi të dëshironi.

Si të shkarkoni videot e Facebook me shtesën Chrome dhe shtesën Firefox

Ndiqni tutorin tjetër për të përdorur shkarkuesit më të mirë të Facebook për të ruajtur videon nga Facebook. Shkojme!

 1. Hapni faqen e internetit në Facebook.
 2. Luaj një video në Facebook.
 3. Hapni shkarkuesin e videos në Facebook Chrome / Firefox ➥ Instaloje tani
 4. Prisni disa momente.
 5. Klikoni në cilësinë që dëshironi të shkarkoni.
 6. Në skedën e re, skedari automatikisht do të shkarkohet dhe pastaj do të ruhet në pajisjen tuaj.

URL të mbështetura

facebook.com/{user}/videos/{ID}

facebook.com/{user}/videos/pcb.{PID}/{ID}

facebook.com/{user}/posts/{ID}

facebook.com/video/video.php?v={ID}

facebook.com/video.php?v={ID}

facebook.com/photo.php?v={ID}

facebook.com/watch?v={ID}

facebook.com/{ID}

facebook.com/groups/{GID}/wp/{ID}/

m.facebook.com/{user}/posts/pcb.{PID}/?photo_id={ID}

fbwat.ch/{ID}/

fb.watch/{ID}/

Arsyet për të ruajtur videot offline në Facebook.

 1. Kështu që mund ta ndani me faqet e tjera të mediave sociale.
 2. Për ta ruajtur në kompjuterin tuaj, veçanërisht videot tuaja si rezervë.
 3. Për ta përdorur atë si referencë në të ardhmen.
 4. Për ta parë videon plotësisht nëse është e gjatë dhe nuk keni kohë të mjaftueshme.

Ndrysho logun

Të gjitha ndryshimet e dukshme në këtë projekt.

Version 3.0.1

shtuar

☀ Shkarkoni titrat në Facebook (titra e mbyllur).

☀ Shndërroni videon e Facebook në mp4.

☀ Shkarkoni videot Ultra HD 1440p, Full HD 1080p nga Facebook.

☀ Shkarkoni audio në Facebook.

☀ Shkarkoni figurën në Facebook.

☀ Shkarkoni imazhet gif në Facebook.

☀ Shkarkoni videon e komentit në Facebook.

☀ Shkarkoni videot e përbashkëta në Facebook.

☀ Shkarkoni videon e mbuluar në Facebook.

☀ Shkarkoni videot e grupit publik në Facebook.

☀ Shkarkoni videot e grupit sekret në Facebook.

☀ Shkarkoni videot e profilit të Facebook.

☀ Shkarkoni video private në Facebook.

☀ Shkarkoni videon e Facebook në faqen e shikimit.

☀ Shkarkoni videon në Facebook në faqen e tregimeve.

☀ Shkarkoni dhe ruani automatikisht skedarin sipas titullit të videos dhe cilësisë së zgjedhur.

☀ Optimizuar për Android.

☀ Shumë gjuhë.

☀ Sugjeroni pyetje.

☀ Gjeneroni fjalë kyçe të rastit.

Unreleased

☀ Shkarkoni videon në Facebook në festën e shikimit.

☀ Shkarkues pjesa më e madhe e Facebook.

☀ Shkarkoni videon e ngulitur në Facebook.

☀ Shkarkoni videon drejtpërdrejtë në Facebook.

☀ Shkarkoni foto 360 shkallë të Facebook.

☀ Shkarkoni fotot 3D në Facebook.

☀ Shikoni foton e profilit të Facebook në cilësi HD.

☀ Shndërroni videon në Facebook në mp3.

Platforma e Facebook është krijuar vetëm për të lejuar përdoruesit e Facebook të shikojnë video në platformën e tyre. Sidoqoftë, shumë përdorues kanë nevojë për të shkarkuar dhe ruajtur videot e Facebook-ut në telefonat e mençur ose PC-të e tyre, në mënyrë që të mund t'i shikojnë ato pa u lidhur në internet. Prandaj, ne krijuam këto mjete që lejojnë të gjithë përdoruesit e Facebook të shkarkojnë dhe ruajnë videot e tyre të preferuara.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkues video për Facebook

Shkarkoni Video Nga Facebook - Shkarkuesi ynë në internet i Facebook do t'ju lejojë të kurseni çdo video publike në Facebook në format MP4 me cilësi të lartë ose me cilësi të ulët.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si ruani një video në Facebook?

+ Isfarë është Shkarkuesi i Video Video në Facebook?
+ Ku ruhen videot pas shkarkimit?
+ A mund të shkarkoj video live në Facebook?
+ A ruan videot e shkarkuara nga shkarkuesit në Facebook apo ruan një kopje të videos?
+ Pse po gaboj në shkarkimin e videos në Facebook?
Si mund të shkarkoj video private nga Facebook?
+ Cili është formati i videos së shkarkuar në facebook?
+ Si të shkarkoni video nga Facebook Messenger?
+ Si të shkarkoni videot e Facebook në telefonin tim Android?
Si të kopjoni lidhjen e videos në Facebook
+ Cila cilësi e videos mbështetet?
+ Si të shkarkoni një video në Facebook në iphone?
+ Si të shkarkoni mesazhin audio në facebook? Si mund të ruaj mesazhet zanore?
+ Si ta shkarkoj videon e historisë në facebook? Si mund ta ruaj videon e ruajtur në facebook?

Shkarkoni Video në Facebook Full HD

Shkarkues Video në Facebook në internet - Mjeti më i mirë Falas në internet për të shkarkuar FB Video
★★★★★
★★★★★
4.6
9 vlerësuan përdoruesit
Shkarkoni videot në Facebook
5 ★
6
4 ★
2
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
0

Shkarkoni Video në Facebook dhe ruajini drejtpërdrejt nga facebook në kompjuterin tuaj ose celular falas falas pa softuer.

Dëshmi
Shkarkues falas i Facebook për të ruajtur videot në facebook me cilësinë më të mirë dhe shpejtësinë e lartë të shkarkimit.
Scott Silverberg
Saginaw, Michigan
Shkarkoni me lehtësi videot e Facebook në MP4 me cilësinë më të mirë.
Douglas Ervin
San Jose, California
Shkarkuesi juaj më i mirë i videos, 100% i sigurt pa virus, shërbim plotësisht falas.
Michael Sauer
Chesapeake, Virginia
Shkarkues falas i Facebook për të shkarkuar videot e Facebook me lehtësi dhe shpejt në formatin më të mirë në MP4. Falas për t’u përdorur pa asnjë kufizim.
Gloria Hansford
Ontario
Shërbimi online më lehtëson për të shkarkuar video në Facebook falas, është vërtet i dobishëm! Unë tashmë e kam shënuar këtë faqe.
Muhammad Mellor
Tirana, Albania
❤ Falë kësaj aplikacioni në internet, unë lehtë mund t'i ruaj videot e Facebook në kompjuterin tim dhe iPhone.
Jannine Polfliet
Hoogkarspel, Noord-Holland
Uebsajti është mjaft i personalizuar dhe miqësor me celularin. Ju mund ta përdorni këtë faqe në celular dhe të shkarkoni video në çdo kohë dhe kudo.
Ashraf el Salameh
Kuwait
➥ Dërgoni koment
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Shkarkues Video në Facebook në internet - Mjeti më i mirë Falas në internet për të shkarkuar FB Video 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap