Shkarkoni Video në Instagram

❝Shkarkues i fotove, videove dhe IGTV në Instagram.❞

➶ Shkarkoni Video Instagram, Video Reels, Fotografitë, Tregime dhe Video IGTV nga llogaria juaj në Instagram ose ndonjë publike.

Një faqe në internet kryesisht për të shkarkuar video MP4 nga Instagram në internet duke përdorur Instagram Video Downloader. Ruaj IGTV, shkarko profilet dhe videot e IG në një rrahje zemre. Cilësi premium, pa regjistrim - provo tani.

Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Facebook.com Twitter.com Dailymotion.com Vimeo.com Tiktok.com Bilibili.com Nicovideo.JP

Si të shkarkoni video nga Instagram

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë dhe shkarkim të lumtur!

 1. Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj në Instagram, klikoni elipsat në këndin e sipërm të djathtë të videos që dëshironi të shkarkoni dhe zgjidhni lidhjen Kopjo.
 2. Pasi të jetë kopjuar url-ja e postimit, klikoni me të djathtën e mausit për ta ngjitur url-in këtu në kutinë e mësipërme të tekstit dhe shtypni butonin Enter.
 3. Shkarkuesi ynë i videove në Instagram do të nxjerrë lidhje video me cilësi të lartë MP4 dhe ju mund të zgjidhni të shkarkoni cilëndo cilësi që dëshironi.

Si të shkarkoni video në Instagram me shtesën e Chrome dhe shtesën Firefox

🧐 Çdo ditë, miliona foto postohen në Instagram. Kjo e bën atë aplikacionin më të popullarizuar të fotografive në planet. Ju rregullisht gjeni imazhe që thjesht duhet t'i mbani. Sigurisht, ju mund të ruani fotot në aplikacion me mundësinë e marrjes së fotografive në ekran me telefon. Por, në fund të fundit mund të dëshironi të ruani imazhin në smartphone ose kompjuterin tuaj në rezolucion të lartë. Provoni hapat e mëposhtëm për të shkarkuar foto, video dhe histori në Instagram në Cilësi HD.

 1. Hapni faqen e internetit në Instagram.
 2. Luaj një video në Instagram.
 3. Hapni shkarkuesin e videos në Instagram Chrome / Firefox ➥ Instaloje tani
 4. Prisni disa momente.
 5. Klikoni në cilësinë që dëshironi të shkarkoni.
 6. Në skedën e re, skedari do të shkarkohet automatikisht dhe më pas do të ruhet në pajisjen tuaj.

🚀 SI FUNKSIONON KJO MJETE?

Pasi ta keni hapur këtë mjet, një pjesë e kodit do të ekzekutohet në skedën aktuale. Ky kod është përgjegjës për analizimin e kodit json dhe gjetjen e ID-së së postimit që shfaqet aktualisht në ekran. Postimet që nuk shfaqen në kornizën e ekranit nuk merren parasysh.

Pasi të gjejë id-në e postimit, mjeti vazhdon të dërgojë një kërkesë në Instagram për të marrë të dhënat e json. Butoni i shkarkimit do të shfaqet poshtë çdo postimi dhe brenda dritares së mjeteve.

Ju mund të shikoni dhe zmadhoni avatarët me cilësinë më të lartë. Kopjoni me lehtësi ID-në dhe hashtag-un e postimit në postime.

Shënim: Ky mjet mbështet vetëm shkarkimin e skedarëve të organizuar nga Instagram. Kjo shtojcë nuk lejon qasje në çdo faqe në internet, kështu që përdoruesit nuk mund të shkarkojnë video nga postimet e ngulitura në faqet e internetit të tjera.

URL të mbështetura

instagram.com

instagram.com/explore/

instagram.com/explore/tags/{TAG}/

instagram.com/{USER}/

instagram.com/{USER}/channel/

instagram.com/{USER}/tagged/

instagram.com/{USER}/saved/

instagram.com/{USER}/feed/

instagram.com/{USER}/live/

instagram.com/p/{ID}/

instagram.com/{USER}/p/{ID}/

instagram.com/{USER}/p/{ID}/embed/

instagram.com/tv/{ID}/

instagram.com/tv/{ID}/embed/

instagram.com/reel/{ID}/

instagram.com/reel/{ID}/embed/

instagram.com/stories/{USER}/{ID}/

instagram.com/stories/highlights/{ID}/

m.instagram.com

Përfitimet e përdorimit të Instagram Story Saver

 1. Rezervoni histori dhe ngarkojini ato më shpejt më vonë.
 2. Ruani dhe ripostoni videon në Instagram për të rritur angazhimin, pëlqimet dhe ndjekësit e shikimeve të historisë tuaj në Instagram.
 3. Ruani videot në Instagram për t’i parë më vonë.

Ndrysho logun

Të gjitha ndryshimet e dukshme në këtë projekt.

Version 1.0.1

shtuar

☀ Shkarkoni video Full HD 1080p, HD 720p nga Instagram.

☀ Shndërroni videon e Instagram në mp4.

☀ Shkarkues audio në Instagram.

☀ Shkarkoni muzikë nga videot në Instagram.

☀ Shkarkoni karuselin në Instagram.

☀ Shkarkoni prezantimin në Instagram.

☀ Shkarkoni histori në Instagram.

☀ Ruaj pikat kryesore të Instagramit.

☀ Shkarkoni video në IGTV.

☀ Shkarkues privat i videos në Instagram.

☀ Shikuesi i fotos në profilin e Instagram-it.

☀ Shkarkues i fotografive të profilit në Instagram.

☀ Shkarkoni imazhe origjinale nga Instagram.

☀ Shkarkoni fotografitë në Instagram.

☀ Kopjoni diçiturën në Instagram.

☀ Shkarkoni automatikisht dhe ruani skedarin sipas titullit të videos dhe cilësisë së zgjedhur.

☀ Optimizuar për Android.

☀ Shumë gjuhë.

☀ Sugjeroni pyetje.

☀ Gjeneroni fjalë kyçe të rastit.

Unreleased

☀ Shndërroni videon e Instagram në mp3.

☀ Shkarkoni gif nga Instagram.

☀ Shkarkoni foto të shumta në Instagram.

☀ Shkarkues i drejtpërdrejtë i videos në Instagram.

☀ Shkarkoni video nga mesazhi në Instagram.

☀ Vendosni imazhin në profilin tuaj në instagram nga çdo faqe në internet.

☀ Po ngarkon videon nga desktopi.

☀ Mesazh i drejtpërdrejtë për ueb.

☀ Llogaritësi i Angazhimit në Instagram.

☀ Shkarkues i mesazheve zanore në Instagram.

☀ Shkarkoni të gjitha fotot në Instagram në zip.

Më shumë sesa thjesht një rrjet social, Instagram është një mënyrë e thjeshtë, argëtuese dhe krijuese për të kapur, modifikuar dhe shpërndarë foto, video dhe mesazhe me miqtë dhe familjen. Përveç lejimit të krijimit të postimeve të fotove dhe videove, Instagram lançoi një nga tiparet më të përdorura të aplikacionit, kombinimin e Instagram Stories të fotografive ose videove dhe pasi të dërgohet është i disponueshëm për 24 orë. Pas kësaj kohe, nuk është më e mundur ta shohësh atë.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkuesi i Videove në Instagram

Shkarkuesi i videove në Instagram është një aplikacion në internet në internet për të shkarkuar video dhe fotografi të Instagram në kompjuterin tuaj ose në telefonin tuaj drejtpërdrejt.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si i ruani videot në Instagram?

+ Ku ruhen videot pasi të shkarkohen?
+ Çfarë është Instagram Video Downloader?
+ Çfarë është një Instagram Post Downloader?
+ A ruan shkarkuesi Instagram videot e shkarkuara ose ruan një kopje të videove?
+ Si mund të shkarkoj video private nga Instagram?
+ Pse keni nevojë për Shkarkuesin e Imazheve në Instagram?
+ Cili është formati i videos së shkarkuar në Instagram?
+ Çfarë është IG Story Downloader?
+ Si të shkarkoni video në Instagram në telefonin tim Android?
+ Çfarë është një Shkarkues i IGTV në Instagram?
+ A mund të shkarkoj foto dhe video nga ndonjë përdorues?
+ Sa video mund të shkarkoj nga Instagram?
+ Çfarë është Instagram Reels?
+ A mund të shkarkoj video nëse nuk jam përdorues i regjistruar në Instagram?
+ Pse videoja ime nuk shkarkohet?
+ Çfarë të bëni nëse videoja nuk shkarkohet, por luhet në vend të kësaj?
+ A mund të ruaj video live në Instagram?
+ Si të shkarkoni postimet e karuselit në Instagram?
+ Çfarë është ID-ja e përdoruesit në Instagram?
+ Cili është qëllimi i gjetjes së ID-së së përdoruesit në Instagram?
+ Si të zbuloni ID-në e përdoruesit në Instagram?
+ Çfarë është një Llogaritës i Shkallës së Angazhimit në Instagram?
+ Metodat më të mira për të rritur angazhimin tuaj në Instagram

Shkarkoni Video në Instagram Online Full HD

Bot Video Downloader Instagram - Mjeti më i mirë falas online për të shkarkuar dhe ruajtur video dhe foto nga Instagram
★★★★★
★★★★★
5
2 vlerësuan përdoruesit
Shkarkoni Video në Instagram
5 ★
2
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Shkarkuesi i Videove në Instagram ju ndihmon të gjeneroni lidhje direkte për videot tuaja të preferuara në Instagram dhe t'i ruani ato për shikim dhe ndarje jashtë linje.

Dëshmi
Videoja menjëherë shkarkon dhe e ruan atë në telefonin tuaj me cilësi të shkëlqyeshme! Rekomanduar shumë këtë!
Ricardo A. Rose
Duajeni këtë aplikacion. Tani mund të shkarkoj video nga Instagram. E thjeshtë dhe e lehtë për t’u përdorur gjithashtu.
Amy J. Nazario
Mund ta ruaj videon në galerinë time edhe për përdorim të mëvonshëm.
Trina C. Rojas
Shkarkuesi më i shpejtë më i shpejtë i Instagram-it.
Robert N. Burchett
Isshtë një metodë e sigurt për të shkarkuar foton e Instagram pasi të gjitha të dhënat janë private dhe nuk mund të ngatërrohen duke i dhënë një sigurie të privatësisë.
Dave M. Johnson
Shkarkimi i historive në Instagram në mënyrë anonime nuk ka qenë kurrë më i lehtë.
Betty B. Glover
➥ Dërgoni koment
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Bot Video Downloader Instagram - Mjeti më i mirë falas online për të shkarkuar dhe ruajtur video dhe foto nga Instagram 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap