Shkarkues falas Vimeo

❝Ruani videot Vimeo me disa klikime❞

➶ Kjo faqe ju lejon të shkarkoni ndonjë video të Vimeo duke hyrë në URL-në e videos.

Kopjoni URL-në e videos dhe ngjiteni në kutinë e mësipërme, atëherë shkarkuesi Vimeo do ta gjejë videon menjëherë. Klikoni me të djathtën në lidhjen e shkarkimit dhe ruani videot Vimeo në diskun lokal.

Ndihmoni të shkarkoni një video private në Vimeo dhe të regjistroni video të transmetimit të drejtpërdrejtë. Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Facebook.com Instagram.com Twitter.com Dailymotion.com Tiktok.com Bilibili.com Nicovideo.JP

Ndrysho logun

Të gjitha ndryshimet e dukshme në këtë projekt.

Unreleased

☀ Download multiple videos.

Version 4.0.1

☀ Download Vimeo thumbnail full size.

☀ Optimized for Android

☀ Multi language.

Version 3.0.1

☀ Download videos with just 1 click (enable/disable in user settings).

☀ Automatically select preset quality.

Version 2.0.1

shtuar

☀ HLS downloader for Vimeo.

☀ Download 4K, 2K Ultra HD, 1080p Full HD videos from Vimeo.

☀ Display a list of videos and thumbnails in the session, automatically deleted when the user exits the browser.

☀ Show download buttons in the popup of the extension.

☀ Automatically download and save the file according to the title of the video and the selected quality

☀ Add a 4K video search tab on the website.

ndryshuar

☀ Download videos in just 2 clicks.

➥ Instaloje tani

Përfitimet e këtij mjeti të shkarkimit video Vimeo

Shkarkoni sasi të pakufizuar të videove Vimeo nga listat e luajtjes, kanalet, pëlqimet, Shikoni më vonë, Koleksionet.

☀ Mjeti ynë për të shkarkuar filmat Vimeo mund ta bëjë videon të lëvizshme, duke ju lejuar ta transferoni atë në pajisje të shumta pa pasur nevojë për qasje në internet.

☀ Heq orët e pafund të buffering dhe ngarkimit! Ju mund ta shkarkoni videon dhe të shikoni filmin pa asnjë ndërprerje (ju lejohet ta ndërpresë atë dhe të marrësh disa snack).

☀ Ju mund të rivendosni videot, filmat dhe shfaqjet TV aq herë sa dëshironi.

☀ Shumë herë episodet nga shfaqjet TV fshihen nga serveri. Nëse shkarkoni episodin përpara se të hiqet nga serveri, ai bëhet pjesë e koleksionit tuaj.

Vimeo është faqja më e mirë për të shikuar, shpërndarë dhe ngarkuar video HD. Ju mund të gjeni gjërat që ju interesojnë duke shfletuar kategori dhe kanale. Pasi të keni llogarinë Vimeo Plus ose Pro, mund të shijoni një shërbim më të mirë dhe më shumë përfitime.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkues video për Vimeo

Shkarkoni videot shpejt me hapa të thjeshtë dhe të thjeshtë pa ndonjë regjistrim ose duke hapur një llogari nga shkarkuesi i videove në internet dhe ruani videot për një orë të mëvonshme ose për qëllime të tjera.

Si të shkarkoni videot Vimeo

Vimeo është një video programe e njohur në mbarë botën, e krijuar për njerëzit krijues. Njerëzit mund të ngarkojnë, shpërndajnë dhe shikojnë videot. Tani, është edhe më e lehtë të shkarkoni video nga Vimeo dhe të zgjidhni cilësinë tuaj të preferuar HD dhe SD me shkarkues vimeo! Ju gjithashtu mund të ruani videon Vimeo në format skedar mp4 ose mp3. Thjesht ndiqni këto hapa më poshtë dhe krijoni koleksionin tuaj offline.

  1. Hapni këtë faqe në internet
  2. Futni URL-në e videos së Vimeo dhe klikoni në butonin Shkarkim.
  3. Ju do të shihni listën e të gjitha lidhjeve në dispozicion.
  4. Zgjidhni formatin dhe cilësinë dhe shijoni videot offline!

Më shumë se 70 milion njerëz vendosin të ngarkojnë video me definicion të lartë në Vimeo në mënyrë që të ndajnë me botën. Nëse jeni një adhurues i madh i Vimeo, Vimeo Video Downloader mund të jetë zgjidhja juaj më e mirë për të shkarkuar filmat dhe filmat e saj të shkurtër në internet. Ky shkarkues i mrekullueshëm ju lejon të kurseni çdo video nga Vimeo në MP4 në cilësi të lartë si 720p, 1080p, 2K, 4K. I gjithë vendimi bazohet tërësisht në preferencën tuaj. Sigurisht, cilësia më e lartë është zgjidhja më e mirë. Për më tepër, të gjitha shërbimet e shkarkimit të këtij shkarkuesi janë 100% falas. Le të provojmë!

URL të mbështetura

vimeo.com/{ID}

vimeo.com/channels/{CHANNEL}/{ID}

vimeo.com/album/{ALBUM}/video/{ID}

vimeo.com/groups/{GROUP}/videos/{ID}

vimeopro.com/{USER}/{COLLECTION}/video/{ID}

player.vimeo.com/video/{ID}

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si të shkarkoni ose ruani një video Vimeo në kompjuterin tuaj?

+ Isfarë është Shkarkuesi i Vimeo Video?
+ A funksionon Vimeo Video Downloader në celular?
+ Ku shkojnë videot e mia pasi ato të shkarkohen?
+ A ruan mjeti një kopje të skedarit që unë shkarkoj?
+ Sa kohë mund ta mbaj përmbajtjen time të shkarkuar?
+ A do të ketë adware në skedarin e shkarkuar?
+ A mund t'i ndaj filmat me të tjerët?
+ Si të merrni Video Link Lidhje në Android ose Iphone, Ipad?
+ Si të shkarkoni videot në internet Vimeo në celularin tuaj?
+ Pse videoja ime shfaqet si audio? Ku është imazhi?
+ Po sikur video të mos shkarkojë, por fillon të transmetojë në vend të kësaj?
+ Si mund të shkarkoni një video private të ngulitur Vimeo?
+ Si funksionon Vimeo Video Downloader?
+ Si të shkarkoni videot e Vimeo për të parë jashtë linje?
+ A është falas Vimeo?
+ Si mund të shkarkoni video nga Vimeo?
+ Si mund ta shkarkoni videot Vimeo falas?
+ Mund ta shkarkoni Vimeo sipas kërkesës?
+ Si mundësoj shkarkimin në Vimeo?
+ Sa kushton Vimeo?
+ Sa është në kërkesë Vimeo?
+ Si të zgjidhni shkarkuesin e videove Vimeo për Mac?
+ Si i kurseni videot e Vimeo në galerinë tuaj?

Shërbimi më i mirë në internet për të shkarkuar video nga Vimeo falas.

Shkarkoni videot Vimeo në MP4 me cilësi më të mirë
★★★★★
★★★★★
4.9
7 vlerësuan përdoruesit
Shkarkues falas Vimeo
5 ★
6
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Me këtë mjet, burimet e pafundme të videos Vimeo janë afër. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kopjoni adresën e URL-së të videos Vimeo, ta vendosni atë në vendndodhjen e caktuar dhe të klikoni në Download. Vetëm në një moment, shkarkuesi Vimeo do të zbulojë automatikisht videon dhe do të gjenerojë lidhje për shkarkim për ju. E shihni, është jashtëzakonisht e lehtë për të shkarkuar video Vimeo.

Dëshmi
Sajti më jep zgjidhjen e përsosur për të shkarkuar video nga Vimeo në internet. Thjesht shkruani URL-në e videos dhe klikoni Download. Pastaj, gjithçka shkon mirë. Eshte e mrekullueshme.
Patryk Henderson
Këshilltar financiar, Fort Walton Beach
Ky është Shkarkuesi më i mirë Vimeo që kam përdorur ndonjëherë. Pa kufizim, unë mund t'i ruaj të gjitha videot e mia të preferuara në kompjuter. Faleminderit për punën tuaj të shkëlqyeshme!
Xenophon Kovalev
Specialist për Mbështetje të Kompjuterave, Old Saybrook
Shkarkimi i videove nuk ka qenë kurrë aq i lehtë sa pa regjistruar kudo ku mund të kapni videon Vimeo. Jam i befasuar sepse videoja ime e preferuar shkarkohet vetëm në pak minuta.
Linus Solbakken
Administratori i bazës së të dhënave, Charlotte
Kohët e fundit kam shkarkuar një video të madhe Vimeo dhe ajo shkarkohet brenda pak minutash. Jam vërtet i befasuar nga shpejtësia e tij e jashtëzakonshme. Ky është një Video Downloader perfekte e Vimeo.
Diamond Underhill
Zhvilluesi i softuerit, Chattanooga
Vimeo Video Downloader është një mjet i bukur dhe bën atë që premton. Ky është një nga mjetet më të mira për të shkarkuar Vimeo Video. Dua ta rekomandoj këtë mjet për të gjithë!
Camelia Hornblower
Avokat, Marlboro
Unë jam mjaft i impresionuar nga Vimeo Video Downloader. Në fakt, është plotësisht inovative dhe më e mirë se sa shkarkuesit e tjerë të disponueshëm në internet.
Frederik Enoksen
Specialist Rrjeti, Greenland
Kjo është absolutisht e shkëlqyeshme! Nuk ka nevojë për të shkarkuar. Thjesht kopjoni dhe ngjisni URL-në dhe do të merrni videot Vimeo brenda një kohe. Dhe disa site më të njohura video janë gjithashtu të mbështetura mirë. Përvojë e shkëlqyer për mua dhe pa shqetësime më!
Tearlach Davignon
mathematikan, Paris
Një produkt i shkëlqyeshëm falas! Duhet të jetë një domosdoshmëri për njerëzit që dëshirojnë të shikojnë videot në internet jashtë linje ose thjesht për tu shikuar më vonë. Lehtë për t’u përdorur, e sigurt dhe me të vërtetë e mirë për të shkarkuar videot!
Charles Thomas
student, London
➥ Dërgoni koment
Përsëritje në Youtube
thumbnail
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Shkarkoni videot Vimeo në MP4 me cilësi më të mirë 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap