Downloader Nico Nico Douga

❝Shkarkoni video falas anime nga Niconico❞

➶ Kjo faqe ju lejon të shkarkoni ndonjë video të Niconico duke hyrë në URL-në e videos.

Kopjoni URL-në e videos dhe ngjiteni në kutinë e mësipërme, atëherë shkarkuesi Niconico do ta gjejë videon menjëherë. Klikoni me të djathtën në lidhjen e shkarkimit dhe ruani videot Niconico në diskun lokal.

Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Bilibili.com Facebook.com Instagram.com Twitter.com Dailymotion.com Vimeo.com Tiktok.com

Si të shkarkoni videot NicoNico

Unë mund të them se ju jeni gjithashtu një tifoz i madh i anime Niconico sepse keni gjetur rrugën tuaj këtu. Niconico është një platformë e shkëlqyer për ndarjen e videove japoneze, duke siguruar mijëra video interesante dhe të mrekullueshme. Sidoqoftë, ne mund t'i shikojmë videot e Niconico vetëm në internet dhe është e vështirë të shkarkoni video dhe audio të Niconico në mënyra zyrtare. Për këtë arsye, ne ju ofrojmë si të shkarkoni video dhe audio Niconico me Shkarkuesin më të mirë të Niconico Video Online.

  1. Hapni këtë faqe në internet
  2. Vendosni URL-në e videos NicoNico dhe klikoni në butonin Shkarkim.
  3. Ju do të shihni listën e të gjitha lidhjeve në dispozicion.
  4. Zgjidhni formatin dhe cilësinë dhe shijoni videot offline!

Shkarkoni Videot Falas nga Niconico me Shtesë / Shtesë Browser

  1. Hapni faqen e internetit të Nikovideo.
  2. Luaj një video në NicoNico. Ndryshoni cilësinë e videos në luajtës për të marrë lidhjen e shkarkimit.
  3. Hapeni këtë shtesë.
  4. Prisni disa momente.
  5. Klikoni në cilësinë që dëshironi të shkarkoni.
  6. Në skedën e re, skedari automatikisht do të shkarkohet dhe pastaj do të ruhet në pajisjen tuaj.

URL të mbështetura

nicovideo.jp/watch/{ID}

embed.nicovideo.jp/watch/{ID}

sp.nicovideo.jp/watch/{ID}

seiga.nicovideo.jp/watch/{ID}

sp.seiga.nicovideo.jp/watch/{ID}

sp.seiga.nicovideo.jp/viewer/{ID}

seiga.nicovideo.jp/seiga/{ID}

sp.seiga.nicovideo.jp/seiga/{ID}

Niconico, i njohur dikur si Nico Nico Douga, është një faqe e famshme japoneze e transmetimit të videove, ku ka kanale video të bollshme, të tilla si Argëtimi, Muzika, Jeta, Sportet, Anime, Arti, Lojëra etj. Përveç shikimit, ngarkimit dhe shkëmbimit të videove, pikat kryesore të Nicovideo janë që lejon përdoruesit e regjistruar të dërgojnë ekranin e plumbave, komentet vidhen drejtpërdrejt në video dhe sinkronizohen në një kohë specifike të riprodhimit, gjë që çon në një trend të modës.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkues video për Niconico

Niconico (nicovideo.jp) është një nga vendet më të vizituara në Japoneze për ndarjen e videove. Ne kemi bërë përpjekje të mëdha në këtë Downloader Nicovideo, kjo është arsyeja pse ju mund të shkarkoni çdo video nga Niconico brenda sekondave. Ju lutemi vini re se të gjithë skedarët e shkarkuar janë vetëm për përdorim personal.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si të shkarkoni videot NicoNico?

+ Farë është NicoVideo?
+ Si të shkarkoni videot anime nga Nicovideo?
+ Si të shkarkoni NicoVideo në Mac pa e humbur cilësinë?
+ Si të shkarkoni këngët anime nga NicoVideo (Nico Nico Douga)?
+ Si të kurseni audio me cilësi të lartë nga Nicovideo?
+ Po sikur të mos mund të shkarkoj video nga nicovideo.jp?
+ A mund të luaj videon e shkarkuar në pajisjen time?
+ A mund ta ndaj videon e shkarkuar me miqtë e mi?
+ A ruan shkarkuesi i videos ndonjë kopje të videove të shkarkuara?
+ A është e ligjshme të shkarkoni video nga nicovideo.jp?
+ Si të shkarkoni videot niconico si mp4 1080p?
+ A është e mundur të shkarkoni video / mp3 nga NicoNico Douga?
+ What'sfarë është Nico Live?
+ Si ta shkarkoni videon NicoNico në Android Smartphone ose Iphone, Ipad?

Shkarkues në internet Niconico - Shkarkoni Video dhe Audio të Nikonico në MP4 / MP3 falas

Downloader i Niconico Video
★★★★★
★★★★★
4.5
2 vlerësuan përdoruesit
Downloader Nico Nico Douga
5 ★
1
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Vitet e fundit, shumë njerëz ankohen se gjithnjë plotësojnë çështje të tilla si ndërhyrjet në rrjet ose bllokimet, cilësinë e ulët të videos, kufizime të ndryshme, etj. Përvojat e këqija të përdoruesit. Prandaj, njerëzit janë të etur për të gjetur një zgjidhje për të shkarkuar videot e Niconico për një kënaqësi më të mirë në linjë! Ju jeni me fat që jeni këtu.

Dëshmi
Unë mendoj se është një shtesë e lehtë, e thjeshtë dhe shumë e mirë. Shtë më mirë se Nicofox.
Shannon Koch
Jacksonville, Florida
Mjet i shkëlqyeshëm për të më ndihmuar të shkarkoj dhe ruaj seri anime në koleksionin tim.
Timothy Davis
Baytown, Texas
Kjo zgjatje më lejon të shkarkoj me lehtësi këngën nga Nico Nico Douga.
Julian Sellwood
Vancouver
➥ Dërgoni koment
Përsëritje në Youtube
thumbnail
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Downloader i Niconico Video 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap