Shkarkoni videot e Dailymotion

❝Shkarkoni video nga Dailymotion në cilësi më të mirë❞

➶ Shkarkoni videot 4k, videot 1080p, videot HD, titrat, miniaturat, posterat, filmin filmik, etiketat nga Dailymotion

Kopjoni URL-në e videos dhe ngjiteni në kutinë e mësipërme, atëherë shkarkuesi Dailymotion do ta gjejë videon menjëherë. Klikoni me të djathtën në lidhjen e shkarkimit dhe ruani videot e Dailymotion në diskun lokal.

Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Facebook.com Instagram.com Twitter.com Vimeo.com Tiktok.com Bilibili.com Nicovideo.JP

Si të shkarkoni videot Dailymotion

Ne mund të shikojmë filma HD Dailymotion sa herë që keni lidhje interneti me shpejtësi të lartë. Sidoqoftë, ndonjëherë ju duhet të shikoni video HD. Ky shkarkues i video HD i Dailymotion mund të ju ndihmojë të kurseni video HD si cilësi MP4 HD pa humbur cilësi.

  1. Hapni këtë faqe në internet
  2. Vendosni URL-në e video të Dailymotion dhe klikoni në butonin Shkarkim.
  3. Ju do të shihni listën e të gjitha lidhjeve në dispozicion.
  4. Zgjidhni formatin dhe cilësinë dhe shijoni videot offline!

Videot e shkarkimit falas nga Dailymotion me shtesa Chrome dhe shtesa Firefox

  1. Hapni faqen e internetit të Dailymotion.
  2. Luaj një video në Dailymotion.
  3. Hapeni këtë shtesë. ➥ Instaloje tani
  4. Prisni disa momente.
  5. Klikoni në cilësinë që dëshironi të shkarkoni.
  6. Në skedën e re, skedari automatikisht do të shkarkohet dhe pastaj do të ruhet në pajisjen tuaj.

URL të mbështetura

dailymotion.com/video/{ID}

dailymotion.com/video/{ID}_{SLUG}

dailymotion.com/embed/video/{ID}

Ashtu si YouTube, Dailymotion është një faqe interneti e përdorur gjerësisht për ndarjen e videove me miliona përdorues aktivë të përditshëm. Dailymotion i lejon përdoruesit të shfletojnë dhe të ngarkojnë video duke kërkuar etiketa, kanale ose grupe të krijuara nga përdoruesi. Ju mund të shikoni video pa kosto duke përfshirë muzikë, karikaturë, filma ...

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkues video për Dailymotion

Tani, është kaq e thjeshtë për të shkarkuar videot Falas Dailymotion pa ndonjë sherr.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si kurseni një video në Dailymotion?

+ A mund ta shkarkoj videot e mia nga Dailymotion?
+ Si mund të shkarkoni video nga aplikacioni Dailymotion?
+ Si mund të shkarkoni videot e Dailymotion në kompjuterin tim MAC?
+ A është e mundur të konvertohet Dailymotion në MP3 audio?
+ Si të shkarkoni video nga Dailymotion në smartphone Android?
+ Si mund t'i shikoj videot e Dailymotion offline në pajisjet ios (iphone, ipad)?
+ Si të shkarkoni listën e playlistëve Dailymotion?
+ Si mund të shkarkoj video të kufizuara ose private nga Dailymotion në internet?
+ Sa video mund të shkarkoj në ditë nga Dailymotion?

Shkarkuesi i Video Video - Mënyra më e mirë për të parë videot jashtë linje

Shkarkues të videove Dailymotion 1080p në internet
★★★★★
★★★★★
4.8
5 vlerësuan përdoruesit
Shkarkoni videot e Dailymotion
5 ★
4
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Nëse keni shpresuar të shijoni videot edhe kur nuk jeni në linjë, atëherë ky shkarkues në internet falas i Dailymotion Dailymotion është një opsion i dobishëm. Falë procesit të shpejtë të shkarkimit ju do të keni mundësi të shkarkoni dhe shikoni videot më të fundit në lehtësinë tuaj.

Dëshmi
Shkarkimi i videove nuk ka qenë kurrë aq i lehtë sa pa regjistruar kudo që mund të rrëmbeni video Dailymotion. Jam i befasuar sepse videoja ime e preferuar shkarkohet vetëm në pak minuta.
Joyce Humphrey
Knoxville, Iowa
Ndërfaqja e Youtube Video Downloader është e thjeshtë dhe intuitive. Unë rekomandoj shumë këtë mjet për të gjithë dashamirët e Dailymotion Video.
Alexander Sierra
Springfield, Missouri
Dailymotion Video Downloader është një shkarkues i bukur me një ndërfaqe të pastër, të këndshme dhe të integruar të integruar të shfletuesit. Unë e rekomandoj atë me gjithë zemër.
Gene Gray
Saint Petersburg
Oneshtë një nga shkarkuesit më të mirë të videove që kam përdorur ndonjëherë. Shtë një aplikacion shumë i lehtë dhe i përshtatshëm që mund të përdorni për të shkarkuar një larmi videosh.
Earl Howell
Gainesville, Florida
Kam përdorur këtë shtesë për të shkarkuar video 4k për të parë në TV tim të zgjuar. Ajo funksionon mirë.
Brandon Arnold
Honolulu, Hawaii
Ky është një nga Shkarkuesit e Videove më të mira në internet për të shkarkuar video Dailymotion në PC ose Mobile.
Scott Ferguson
Toledo, Ohio
➥ Dërgoni koment
Përsëritje në Youtube
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Shkarkues të videove Dailymotion 1080p në internet 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap