Shkarkoni video në Twitter

❝Shkarkoni video në Twitter dhe GIF nga tweets❞

➶ Shkarkoni video, gif, fotografi në Twitter, fotografi të profilit, banderola të kokës, miniatura, nëntituj, paleta me ngjyra, etiketa nga Twitter.

Shkarkuesi i videove në Twitter është një mjet në internet për të shkarkuar video në Twitter dhe GIF të cilat janë ngulitur në cicërima. Ruani çdo video dhe GIF nga Twitter.

Mbështetni shumicën e faqeve të internetit. ➥ Instaloje tani

Shkarkues për

Facebook.com Instagram.com Dailymotion.com Vimeo.com Tiktok.com Bilibili.com Nicovideo.JP

Si të shkarkoni video nga Twitter

Po shqetësoheni se si të ruani videot në Twitter dhe të shkarkoni GIF nga twitter? Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë dhe shkarkim të lumtur!

 1. Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj në Twitter, klikoni në shigjetën zbritëse të pranishme në këndin e sipërm të djathtë të videos që dëshironi të shkarkoni dhe zgjidhni Kopjo lidhjen për të postuar në Twitter.
 2. Pasi të kopjohet url-ja e cicërimës, klikoni me të djathtën e mausit për ta ngjitur url-in këtu në kutinë e mësipërme të tekstit dhe shtypni butonin Enter.
 3. Shkarkuesi ynë i videove në Twitter do të nxjerrë lidhje video me cilësi të lartë MP4 dhe ju mund të zgjidhni të shkarkoni cilëndo cilësi që dëshironi.

Si të shkarkoni video në Twitter me shtesën e Chrome dhe shtesën Firefox

🧐 Ndonjëherë hasim në disa video tepër krijuese në Twitter që nuk mund t'i rezistojmë shkarkimit. Ruajtja e imazhit nuk është problem. Për video, megjithatë, mund t'ju duhet një shkarkues i besueshëm i videove në Twitter. Mjeti ju lejon të shkarkoni biblioteka të tëra mediash të llogarive. Ndiqni udhëzuesin tjetër për të përdorur shkarkuesin më të mirë të videos në Twitter për të ruajtur video dhe GIF nga Twitter. Shkojme!

 1. Hapni uebfaqen e Twitter.
 2. Luaj një video në Twitter.
 3. Hapni shkarkuesin e videos në Twitter Chrome / Firefox ➥ Instaloje tani
 4. Prisni disa momente.
 5. Klikoni në cilësinë që dëshironi të shkarkoni.
 6. Në skedën e re, skedari do të shkarkohet automatikisht dhe më pas do të ruhet në pajisjen tuaj.

🚀 SI FUNKSIONON KJO MJETE?

Pasi ta keni hapur këtë mjet, një pjesë e kodit do të ekzekutohet në skedën aktuale. Ky kod është përgjegjës për analizimin e kodit json dhe gjetjen e ID-së së cicërimës që shfaqet aktualisht në ekran. Cicërimat që nuk shfaqen në kornizën e ekranit nuk merren parasysh.

Pas gjetjes së ID-së së videos, mjeti vazhdon të dërgojë një kërkesë në Twitter për të marrë të dhënat e json. Butoni i shkarkimit do të shfaqet poshtë çdo cicërimi dhe brenda dritares së mjeteve.

Gjërat që mund të shkarkoni nga çdo cicërimë përfshijnë video, gif, çdo imazh në cicërimë, titra të ndashëm. Ju mund të shikoni dhe zmadhoni avatarët dhe banderola me cilësinë më të lartë. Kopjoni me lehtësi paletat dhe etiketat në tweets.

Shënim: Ky mjet mbështet vetëm shkarkimin e skedarëve të strehuar nga Twitter. Kjo shtesë nuk lejon hyrje në çdo faqe në internet, kështu që përdoruesit nuk mund të shkarkojnë video nga cicërimat e ngulitura në faqet e internetit të tjera.

URL të mbështetura

twitter.com/home

twitter.com/explore

twitter.com/search

twitter.com/{USER}

twitter.com/{USER}/status/{ID}

twitter.com/{USER}/status/{ID}?cxt={TOKEN}

twitter.com/{USER}/status/{ID}/photo/1

twitter.com/{USER}/status/{ID}/video/1

twitter.com/i/status/{ID}

twitter.com/i/broadcasts/{ID}

twitter.com/i/bookmarks

twitter.com/i/topics/{ID}

twitter.com/i/lists/{ID}

twitter.com/hashtag/{TAG}

mobile.twitter.com

Pse të përdorësh një Twitter Video Downloader?

 1. Nëse videoja hiqet nga Twitter, atëherë do të jeni në gjendje ta shikoni atë.
 2. Të gjitha videot e shkarkuara mund të transferohen në smartphone-in tuaj për t'u ndarë lehtë.
 3. Çdo video që shkarkoni mund të shikohet jashtë linje.
 4. Për ta parë videon plotësisht nëse është e gjatë dhe nuk keni kohë të mjaftueshme.
 5. Ju jeni në gjendje të krijoni lista luajtjeje jashtë linje për kur udhëtoni.

Ndrysho logun

Të gjitha ndryshimet e dukshme në këtë projekt.

Version 1.0.1

shtuar

☀ Shkarkoni video në Twitter me mbishkrim.

☀ Shndërroni videon e Twitter në mp4.

☀ Shkarkoni video Ultra HD 1440p, Full HD 1080p, HD 720p nga Twitter.

☀ Shkarkoni gif në Twitter.

☀ Shkarkues privat i videos në Twitter.

☀ Shkarkoni transmetimin në Twitter.

☀ Shkarkoni imazhe origjinale nga Twitter.

☀ Shikuesi i fotos në profilin e Twitter.

☀ Shkarkues i fotos në profilin e Twitter.

☀ Shkarkoni imazhin e kokës në Twitter.

☀ Shkarkoni fotografitë në Twitter.

☀ Shkarkoni automatikisht dhe ruani skedarin sipas titullit të videos dhe cilësisë së zgjedhur.

☀ Shumë gjuhë.

☀ Optimizuar për Android.

☀ Sugjeroni pyetje.

☀ Gjeneroni fjalë kyçe të rastit.

Unreleased

☀ Imazhe në Twitter me shumicë.

☀ Shkarkoni video drejtpërdrejt në Twitter.

☀ Shkarkues audio në Twitter.

☀ Shndërroni videon e Twitter në mp3.

☀ Shkarkoni video nga mesazhi i drejtpërdrejtë në Twitter.

☀ Konvertues video në gif në Twitter.

☀ Shkarkoni tweets nga hashtag.

Rrjeti Social Twitter është një nga faqet e internetit më të popullarizuara në botë. Faqja është krijuar për shkëmbim publik të mesazheve duke përdorur ndërfaqen e internetit, mjetet e mesazheve të çastit ose programet e klientëve të palëve të treta për përdoruesit e internetit të çdo moshe. Ndër përmbajtjen që përdoruesit botojnë në videon në Twitter është një nga më të popuerat.

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

⤓ Shkarko pbion.com ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të faqeve.

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Shkarkuesi i Videove në Twitter

Shkarkuesi i videove në Twitter është një aplikacion në internet në internet për të shkarkuar video në Twitter dhe GIF në kompjuterin tuaj ose në celularin tuaj drejtpërdrejt.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si e ruani një video në Twitter?

+ Çfarë është Twitter Video Downloader?
+ Ku ruhen videot pasi të shkarkohen?
+ Si të kurseni GIF nga twitter në iPhone?
+ A ruan shkarkuesi Twitter videot e shkarkuara ose ruan një kopje të videove?
+ Si mund të shkarkoj video private nga Twitter?
+ Cili është formati i videos së shkarkuar në Twitter?
+ Si të shkarkoni video në Twitter në telefonin tim Android?
+ Sa video mund të shkarkoj nga Twitter?
+ A mund të shkarkoj video nëse nuk jam përdorues i regjistruar i Twitter?
+ Pse videoja ime nuk shkarkohet?
+ Çfarë të bëni nëse videoja nuk shkarkohet, por luhet në vend të kësaj?

Shkarkoni Videot në Twitter Online Full HD

Botues i Twitter Video Downloader - Mjeti më i mirë falas në internet për të shkarkuar dhe ruajtur video dhe GIF nga Twitter
★★★★★
★★★★★
5
2 vlerësuan përdoruesit
Shkarkoni video në Twitter
5 ★
2
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Shkarkuesi i Videove në Twitter ju ndihmon të gjeneroni lidhje direkte për videot tuaja të preferuara në Twitter dhe t'i ruani ato për shikim dhe ndarje jashtë linje.

Dëshmi
Shkarkuesi i videove në Twitter është një mjet i shkëlqyeshëm që mund ta përdorni në internet për të shkarkuar video dhe GIF nga Twitter në kompjuterin tim.
Heather G. Sauer
Arrowood Drive, Jacksonville
Twitter Video Downloader është plotësisht i sigurt dhe shkarkon video direkt nga serverat Twitter CDN.
Dwayne A. Brent
Grasselli Street, Warner
Ky mjet funksionon për të gjitha pajisjet, përfshirë kompjuterat desktop, telefonat inteligjentë dhe tabletët.
Leda A. Swisher
Watson Street, Maple Shade
Ky mjet ju lejon të shkarkoni video (si MP4) dhe GIF nga Twitter.
Cynthia J. Grove
Tail Ends Road, Oshkosh
Shkarkoni Twitter Videos është një mjet me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit.
Jill T. Pendarvis
Meadowview Drive, Fredericksburg
Një mënyrë e shpejtë dhe e besueshme për të shkarkuar klipe.
Glenn J. Hurst
Cardinal Lane, Springfield
Ky është një mjet super i shpejtë dhe i dobët që ju lejon të ruani video nga Twitter në një flash.
Viva J. Brown
Parrill Court, Portage
Shtesë e mrekullueshme për të shkarkuar video transmetuar në Twitter.
Sharon A. Cox
Farnum Road, New York
Kjo është një alternativë e shkëlqyeshme për aplikacionin tweet2gif.
Virginia G. Waldschmidt
Clair Street, Morgan
➥ Dërgoni koment
pbion

Ndani me miqtë tuaj

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu

Botues i Twitter Video Downloader - Mjeti më i mirë falas në internet për të shkarkuar dhe ruajtur video dhe GIF nga Twitter 2024

Gazete

Pasi të regjistroheni në buletinin tonë dhe ju mund të merrni informacionin për të gjitha azhurnimet dhe veçoritë më të fundit të kësaj faqe interneti.

✉ pajtohem
për TOS Politika e privatësisë Na kontaktoni Sitemap